
Deze Perel-työkalupakki tarjoaa tilavan 25,7 litran säilytyskapasiteetin kompaktissa 432 x 250 x 238 mm koossa. Valmistettu kestävästä muovista, se on suunniteltu kestämään useita vuosia.
Lisämukavuuden vuoksi laukussa on irrotettava sisäalusta, joka on ihanteellinen pienempien työkalujen ja tarvikkeiden järjestämiseen. Kaksi kestävää muovista salpaa pitävät sisällön turvassa, olitpa sitten menossa minne tahansa.
Taitettavan kahvan ansiosta matkalaukku on helppo kuljettaa, ja se sopii täydellisesti sekä päivittäisiin askareisiin että laajempiin projekteihin. Yksinkertainen, tehokas ja luotettava, tämä työkalupakki on täydellinen kumppani jokaiseen tehtävään.
| Brändi | Perel |
| Malli | OM18 |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Oranssi |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 250 mm |
| De hoogte van het product | 238 mm |
| Productbreedte | 432 mm |
| Tuotteen paino | 1310 g |
| Binnenbreedte in Finnish is "sisäleveys." | 396 mm |
| Sisäinen syvyys | 200 mm |
| Inwendige korkeus | 180 mm |
| Verstelbare compartimenten voidaan kääntää suomeksi sanomalla "säädettävät lokerot". | ei |
| Otteen kanssa | Joo |
| Verwijderbare compartimenten käännettynä suomeksi on "irrotettavat lokerot". | Joo |
| Sisällön määrä | 25,7 l |
| Kirjoita paikka | Muovisalpa, matkalaukun lukko. |
| Kokoontaittuva kahva | Joo |
| The Dutch word "Schouderriem" translates informally to "olkahihna" in Finnish. | ei |
| Pyörillä | ei |
| Trolley-toiminto | ei |
| Gereedschapspaneel wordt in het Fins vertaald als "työkalupaneeli". | ei |
| Vedenkestävä | ei |
| Kirjoita hoek | Kunnossa |
| Telescopinen kahva | ei |
| Määrä ladataan | 1 |
| Materiaali | Polypropeeni |