
Verhoog de organisatie en veiligheid van je gereedschappen met deze aluminium gereedschapskoffer van Perel, dimensies 455 x 330 x 152 mm en een capaciteit van 22,8 liter.Paranna työkalujesi järjestystä ja turvallisuutta tällä Perelin alumiinisella työkalusalkulla, jonka mitat ovat 455 x 330 x 152 mm ja tilavuus 22,8 litraa.
De koffer is gemaakt van licht maar stevig aluminium en heeft versterkte hoeken die zware belasting aankunnen. De binnenkant heeft uitneembare tussenschotten, zodat je de indeling kunt aanpassen voor verschillende spullen.
Turvallisuuden lisäämiseksi on kaksi lukkoa työkalujen suojaamiseksi, jopa kuljetuksen aikana. Mukana tuleva olkahihna tarjoaa lisämukavuutta matkalla. Tämä laukku on ihanteellinen erilaisten työkalujen ja tarvikkeiden järjestettyyn säilyttämiseen ja turvalliseen kuljetukseen.
| Brändi | Perel |
| Malli | 1819-0 |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 330 mm |
| De hoogte van het product | 152 mm |
| Productbreedte | 457 mm |
| Tuotteen paino | 2660 g |
| Binnenbreedte in Finnish is "sisäleveys." | 407 mm |
| Sisäinen syvyys | 312 mm |
| Inwendige korkeus | 137 mm |
| Verstelbare compartimenten voidaan kääntää suomeksi sanomalla "säädettävät lokerot". | Joo |
| Otteen kanssa | Joo |
| Verwijderbare compartimenten käännettynä suomeksi on "irrotettavat lokerot". | ei |
| Sisällön määrä | 22,8 litraa |
| Määrä osastoja | 6 |
| Kirjoita paikka | Alumiiniset säpit, avainlukko, laukun lukko |
| Kokoontaittuva kahva | Joo |
| The Dutch word "Schouderriem" translates informally to "olkahihna" in Finnish. | Joo |
| Maksimivero | 7 kg |
| Pyörillä | ei |
| Materiaalin sisäpinta | Pehmustettu |
| Trolley-toiminto | ei |
| Gereedschapspaneel wordt in het Fins vertaald als "työkalupaneeli". | ei |
| Määrää avaimia | 2 |
| Vedenkestävä | ei |
| Kirjoita hoek | Vahvistettu, Nelikulmainen |
| Telescopinen kahva | ei |
| Materiaali | Alumiini |