
RATELSPANBAND + HAKEN on vankka kuormankiinnityslaite, joka on suunniteltu yksinkertaiseen ja tehokkaaseen kuormankäsittelyyn. Sen maksimikuormituskapasiteetti on 2000 kg, joten se pystyy hoitamaan raskaat tehtävät luotettavasti.
Pituudeltaan 9 metriä ja leveydeltään 50 mm, se tarjoaa joustavuutta erikokoisille kuormille. Hihnan kestävä materiaali varmistaa pitkäikäisyyden, kestäen kulutusta ja repeämiä vaativissa olosuhteissa.
Integroitu Haken tarjoaa turvallisen kiinnityskohdan varmistaen vakauden ja turvallisuuden kuljetuksen aikana. Olipa sitten kyseessä puupinon tai moottoripyörän kiinnitys, hihna ja haka toimivat saumattomasti estäen liukumisen.
Tämä helppokäyttöinen räikkämekanismi yksinkertaistaa kiristämistä, aivan kuin turvavyö, jolloin voit kiinnittää kuormat nopeasti ilman turhaa vaivaa. Se on luotettava juuri siellä missä pitääkin, joten se on olennainen työkalu raskaan rahdin kiinnittämiseen ja kuljettamiseen.
| Brändi | Toolland |
| Malli | ARAT5 |
| Primaarivärit | Oranssi |
| Maksimivero | 2000 kg |
| Määrä kappaletta | 1 |
| Sure! The translation of "Haak" to Finnish in an informal context is "Koukku." | Joo |
| Pituus bändi | 9 min. |
| Materiaalin jakoavain | The name "Staal" does not have a direct translation in Finnish as it seems to be a proper noun or a name. If "Staal" is the entire text you want translated, it would remain "Staal" in Finnish. If there is a longer text you meant to provide for translation, please share it! |
| Materiaaliriemu | Polyesteri |
| Brede riem | 50 mm |
| Sjorcapaciteit | 2000 kg |
| Raskas käyttöön | ei |
| Materiaali | Polyesteri |