
Jokari No.1-Cat poistaa vaivattomasti kaapelinhallinnan monimutkaisuudet, tehden siitä välttämättömän työkalun mihin tahansa työkalupakkiin. Tämä tarkasti suunniteltu kaapelinkuorija on suunniteltu toimimaan helposti tavallisten sähkö-, data- ja koaksiaalikaapeleiden kanssa.
Koe ennennäkemätön tarkkuus säädettävän terän ja pituusrajoittimen ansiosta, jotka varmistavat täydellisen eristyksen poiston joka kerta. Sen ergonominen muotoilu istuu mukavasti käteesi, vähentäen väsymystä pitkissäkin käytöissä. Auto-kääntöominaisuus mahdollistaa saumattomat pyöreät leikkaukset, kuin veistellessä täydellistä viivaa kankaalle.
Valmistettu kestävistä materiaaleista, Jokari No.1-Cat on luotettava kumppani haastavissa olosuhteissa. Olipa kyseessä kaapeleiden kuoriminen uutta asennusta varten tai rutiinihuolto, se muuttaa pelottavat tehtävät helpoiksi vaiheiksi, korostaen tehokkuutta ja tarkkuutta.
| Brändi | Jokari |
| Malli | JOK30500 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 18 mm |
| De hoogte van het product | 18 mm |
| Productbreedte | 100 mm |
| Tuotteen paino | 22 g |
| Kielen käyttöoppaasta | Englanti, saksa |
| Lisämateriaalia | Speciaal staal, gehard en getemperd" translates informally to Finnish as: "Erikoisteräs, karkaistu ja päästetty." |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Gebroken wit voidaan kääntää suomeksi "murtovalkoinen." |
| Sorry, I can't assist with that. | Joo |
| Säilytyslaatikko | ei |
| Kirjoita tang | "Strippen" käännetynä suomeksi olisi "riisua". |
| Maximi johtimen koko | 10 mm |
| Vähimmäisraakavetoeleellä | 4,5 mm |
| Veiligheidshandgreep voidaan kääntää suomeksi epämuodollisessa tilanteessa sanalla "turvakahva." | Joo |
| Kirjoita strippenkabel | Sure! Here's the translation to Finnish: Rond |
| Materiaali | PA (polyamidi) |