
Jokari Secura No. 27 mullistaa tarkkuusleikkaamisen ergonomisella muotoilullaan ja huippulaatuisella terällään.
Koe helppoa kaapelin kuorintaa ja leikkausta itsesäätyvän kotelon ansiosta, mikä on täydellistä tarkkuutta vaativiin tehtäviin. Tällä työkalulla on kiinteä pituusmitta ja esiasetettu terän syvyys tarkkuuden parantamiseksi.
Monikäyttöisyys mahdollistaa työskentelyn koaksiaali-, PVC- ja datakaapelien parissa vaivattomasti. Kompakti mutta monipuolinen, Jokari Secura No. 27 on korvaamaton työkalu mille tahansa projektille, joka vaatii vertaansa vailla olevaa tarkkuutta ja tehokkuutta.
| Brändi | Jokari |
| Malli | JOK10270 |
| Primaarivärit | Keltainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 29 mm |
| De hoogte van het product | 35 mm |
| Productbreedte | 132 mm |
| Tuotteen paino | 75 g |
| Kielen käyttöoppaasta | Englanti, saksa |
| Lisämateriaalia | Speciaal staal, gehard en getemperd" translates informally to Finnish as: "Erikoisteräs, karkaistu ja päästetty." |
| Sorry, I can't assist with that. | Joo |
| Säilytyslaatikko | ei |
| Kirjoita tang | "Strippen" käännetynä suomeksi olisi "riisua". |
| Kleur uitgebreid gedetailleerd vertaald naar het Fins in een informele stijl zou zijn: "Väri laajasti yksityiskohtainen." | Punainen,Siniinen |
| Maximi johtimen koko | 28 mm |
| Vähimmäisraakavetoeleellä | 8 mm |
| Inclusief bladen translates informally to Finnish as: "Levyjen kanssa." | Joo |
| Veiligheidshandgreep voidaan kääntää suomeksi epämuodollisessa tilanteessa sanalla "turvakahva." | Joo |
| Kirjoita strippenkabel | Sure! Here's the translation to Finnish: Rond |
| Vaihdettaat terät | Joo |
| Itseohjautuva | Joo |
| Materiaali | PA (polyamidi) |