
Koe saumatonta tarkkuutta Jokari Standard No. 28G:n kanssa, suunniteltu parantamaan arkisia leikkaustehtäviäsi. Tällä dynaamisella työkalulla on ergonominen muotoilu, joka parantaa otetta ja vähentää käsien väsymistä, varmistamalla mahdollisimman sujuvan käytön.
Siinä on korkealaatuinen terä, joka leikkaa vaivatta erilaisia materiaaleja, kuten ohuita kaapeleita, köysiä ja jopa muovilevyjä. Sen kompaktin muodon ansiosta se on loistava valinta sekä sisä- että ulkokäyttöön ja mahtuu kätevästi työkalupakkeihin tai taskuihin.
Kestäväksi ja luotettavaksi rakennettu Jokari 28G edustaa huipputeknologiaa, joka muuttaa jokaisen liikkeen tarkaksi leikkaukseksi. Ajattele sitä kuin skalpellin tarkkuutta yhdistettynä monitoimityökalun monipuolisuuteen.
| Brändi | Jokari |
| Malli | JOK10285 |
| Primaarivärit | Keltainen, sininen, punainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 29 mm |
| De hoogte van het product | 30 mm |
| Productbreedte | 170 mm |
| Tuotteen paino | 79 g |
| Kielen käyttöoppaasta | Englanti, saksa |
| Lisämateriaalia | Speciaal staal, gehard en getemperd" translates informally to Finnish as: "Erikoisteräs, karkaistu ja päästetty." |
| Sorry, I can't assist with that. | Joo |
| Säilytyslaatikko | ei |
| Kirjoita tang | "Strippen" käännetynä suomeksi olisi "riisua". |
| Maximi johtimen koko | 28 mm |
| Vähimmäisraakavetoeleellä | 8 mm |
| Inclusief bladen translates informally to Finnish as: "Levyjen kanssa." | Joo |
| Veiligheidshandgreep voidaan kääntää suomeksi epämuodollisessa tilanteessa sanalla "turvakahva." | Joo |
| Kirjoita strippenkabel | Sure! Here's the translation to Finnish: Rond |
| Vaihdettaat terät | Joo |
| Itseohjautuva | Joo |
| Materiaali | PA (polyamidi) |