
Jokari Secura No. 28G tarjoaa erinomaisen tarkkuuden kaapeleiden kuorintaan, varmistaen siistit ja tarkat tulokset joka kerta.
Tässä työkalussa on ergonominen kahva, joka maksimoi mukavuuden pitkän käytön aikana ja vähentää käsien väsymistä. Sen ruostumattomasta teräksestä valmistettu terä takaa pitkäkestoisen terävyyden ja voittaa helposti jopa kaikkein hankalimmatkin johdot, aivan kuin leikkaisi voita.
Suunniteltu monipuolisuuteen, sopii ohkaisista äänikaapeleista paksumpiin sähköjohtoihin. Varustettu tarkalla säätöasteikolla, joten voit valita mieluisen syvyyden ja varmistaa parhaan mahdollisen suorituskyvyn eri tehtävissä.
| Brändi | Jokari |
| Malli | JOK10281 |
| Primaarivärit | Keltainen, sininen, punainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 35 mm |
| De hoogte van het product | 29 mm |
| Productbreedte | 170 mm |
| Tuotteen paino | 85 g |
| Kielen käyttöoppaasta | Englanti, saksa |
| Lisämateriaalia | Speciaal staal, gehard en getemperd" translates informally to Finnish as: "Erikoisteräs, karkaistu ja päästetty." |
| Sorry, I can't assist with that. | Joo |
| Säilytyslaatikko | ei |
| Kirjoita tang | "Strippen" käännetynä suomeksi olisi "riisua". |
| Maximi johtimen koko | 28 mm |
| Vähimmäisraakavetoeleellä | 8 mm |
| Inclusief bladen translates informally to Finnish as: "Levyjen kanssa." | Joo |
| Veiligheidshandgreep voidaan kääntää suomeksi epämuodollisessa tilanteessa sanalla "turvakahva." | Joo |
| Kirjoita strippenkabel | Sure! Here's the translation to Finnish: Rond |
| Vaihdettaat terät | Joo |
| Itseohjautuva | Joo |
| Materiaali | PA (polyamidi) |