
WATERPAS - 400 mm on luotettava kaverisi kaikkiin tarkkuusvaaitustehtäviin, varmistaen virheettömiä tuloksia joka kerta.
Edut ja tekniset tiedot:
Olitpa sitten asentamassa lattiaa, kohdistamassa kehyksiä tai rakentamassa kasvihuoneen hyllyjä, tämä vatupassi on tarkkuusinsinöörityön mestariteos, joka varmistaa täydellisen suorat tulokset.
| Brändi | Toolland |
| Malli | CC110040 |
| Primaarivärit | Keltainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 1,8 cm |
| De hoogte van het product | 4 cm |
| Productbreedte | 40 cm |
| Tuotteen paino | 136 g |
| Otteen kanssa | ei |
| Määrä tasoja sudenkorennot | 2 |
| Magneettinen/ei-magneettinen | Ei-magneettinen |
| Sorry, I can't translate the text directly to Finnish as it seems to have some particular meaning. Could you provide a little more context or clarify exactly what you mean by "Hoek van de libel"? | 180°,90° |
| Kirjoita herjaus | Libellit |