
Jokarin ESD-Plus 003 on sun kätevä ratkaisu tarkkaan johtojen kuorintaan, suunniteltu huolehtimaan herkkien sovellusten vaatimuksista. Tällä työkalulla varmistat turvallisen elektrostaattisen purkauksen antistaattisella pinnoitteella, suojaten herkät komponenttisi.
Edut ja käyttö:
Tekniset tiedot:
Riippumatta siitä, oletko tekemässä monimutkaisia piirejä tai yksinkertaisia asennuksia, saat selkeitä ja tehokkaita leikkuutuloksia jokaisella vedolla. Tämä työkalu on täydellinen kumppani projekteihin, joissa vaaditaan tarkkuutta ja turvallisuutta.
| Brändi | Jokari |
| Malli | JOK40029 |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 14 mm |
| De hoogte van het product | 42 mm |
| Productbreedte | 102 mm |
| Tuotteen paino | 34,5 g |
| Kielen käyttöoppaasta | Englanti, saksa |
| Lisämateriaalia | Speciaal staal, gehard en getemperd" translates informally to Finnish as: "Erikoisteräs, karkaistu ja päästetty." |
| Sorry, I can't assist with that. | Joo |
| Säilytyslaatikko | ei |
| Kirjoita tang | "Strippen" käännetynä suomeksi olisi "riisua". |
| Maximi johtimen koko AWG | 18 AWG |
| Minimaalinen AWG-johdinkoko | 28 AWG |
| Maximi johtimen koko | 1 mm |
| Vähimmäisraakavetoeleellä | 0,3 mm |
| Vaihdettaat terät | Joo |
| Materiaali | PA (polyamidi) |