DCA Pro -komponenttianalysaattori puolijohteille erottuu edukseen huippuluokan uudella suunnittelullaan. Siinä on graafinen näyttö selkeää visuaalista esitystä ja intuitiivista navigointia varten.
Parannettu USB-viestintä mahdollistaa saumattoman yhteyden, joten tiedonsiirto tietokoneille on vaivatonta oman ohjelmiston avulla. Tutustu laajaan kirjastoon, joka varmistaa monenlaisten komponenttien tarkan tunnistamisen ja parantaa testauksen tarkkuutta.
Suunniteltu optimaaliseen suorituskykyyn, analysoijan vankka rakenne takaa kestävyyden samalla kun se tarjoaa hienostunutta toimivuutta. Olitpa sitten testaamassa, vianmäärityksessä tai komponenttien tarkistuksessa, DCA Pro tuottaa tarkat tulokset helposti ja tehokkaasti.
| Brändi | Peak |
| Malli | DCA75 |
| Pariston IEC-koko | AAA (LR03, R03, FR03, HR03, KR03, ZR03, 24A, 24D, 24LF, UM4, Micro, MN2400, MX2400, MV2400) |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 20 mm |
| De hoogte van het product | 70 mm |
| Productbreedte | 103 mm |
| Tuotteen paino | 98 g |
| Paristot mukana | ei |
| Sure, but it seems like "Accuspanning" might be a brand or specific term that isn't in Finnish. Could you clarify if this needs translation or should it remain as is? | 1,5 V |
| Samenstelling batterij" in Finnish is "Akun koostumus." | The word "alkaline" translates to Finnish as "emäksinen." |
| Maximimaal bedrijfstemperatuur | 40 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | 10 °C |
| Maximaal piekteststroom in s/c | 12 mA |
| Maksimiaalinen piikkijännite yli o/s. | 12 V |
| Paristojen lukumäärä |