
Koe vertaansa vailla oleva tarkkuus LCR- ja impedanssimittarin kanssa, joka on suunniteltu tarkkaan induktanssin, kapasitanssin ja resistanssin mittaamiseen. Sen korkea tarkkuus ja laaja taajuusalue tuovat laboratorion tasoisen diagnostiikan suoraan sormiesi ulottuville.
Tää edistynyt työkalu on tosi kätsy piiritestaukseen, komponenttianalyysiin ja materiaalien arviointiin, tarjoten nopeat ja helpot arvioinnit sen helppokäyttöisen käyttöliittymän kautta. Sen kompaktin muotoilun ansiosta se on helppo kantaa mukana ilman, että sen toiminnallisuus kärsii, mikä tekee siitä ihanteellisen sekä kenttätyöhön että pöytäkäyttöön.
Tärkeimpiä ominaisuuksia ovat automaattinen alueen valinta, iso digitaalinen näyttö ja useat testitaajuudet, jotka mahdollistavat dynaamisen, reaaliaikaisen näkemyksen sähköisistä ominaisuuksista. Se on kuin oma teknologia-asiantuntija työkalupakissasi, valmiina tarjoamaan yksityiskohtaisia analyysejä aina tarvittaessa.
| Brändi | Peak |
| Malli | LCR45 |
| Primaarivärit | Oranssi |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 3 mm |
| De hoogte van het product | 14 mm |
| Productbreedte | 20 mm |
| Tuotteen paino | 165 g |
| Näyttötyyppi | Digitaalinen |
| Werkt op batterij" translates to "Toimii paristolla" in Finnish. | Joo |
| Samenstelling batterij" in Finnish is "Akun koostumus." | The word "alkaline" translates to Finnish as "emäksinen." |
| Benodigde batterij in het Fins kan informeel vertaald worden als "tarvittava akku". | Joo |
| Kielen käyttöoppaasta | Sure! Here is the translation:englanti |
| Minimiparistojännite | 8,5 V |
| Maximi akkukäyttöjännite | 13 vee |
| Maximilämpötila °C yritykselle | 40 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur °C | 10 °C |
| Maximaal bedrijfstemperatuur °F | 104 °F |
| Minimilämpötila °F yrityksessä | 50 °F |
| Maksimaal piikkivirta s/c kautta | 3,25 mA |
| Maksimaalinen piekuumitusjännite s/c:n yli | 1,05 V |
| Minimaal piekteststroom door s/c | -3,25 mA |
| Minimaalinen huipunjännite o/c:ssa | -1,05 V |
| Maximaal steekproef snelheid voor metingen | 2 Hz |
| Minimale bemonsteringsfrequentie van de metingen vertaalt als: Mittausten miniminäytteenottotiheys | 0,5 Hz |
| Sinuksenpuhtaus | +60 dB 3e harmoninen |
| Testijohdot | Joo |
| Paristojen lukumäärä |