
COMPACTE 24 U-TIMER - PENAARDE mullistaa energiatehokkuuden tarkkojen 24 tunnin ohjelmoitavien asetustensa ansiosta, joten voit hallita laitteitasi vaivattomasti. Nauti saumattomasta ohjauksesta helppokäyttöisten kytkimien ja selkeiden kuvakkeiden ansiosta, joita jopa aloittelija osaa käyttää vaivatta.
Tunne automaation voima, kun tämä ajastin sulautuu päivittäiseen rytmiisi, kytkien laitteet päälle ja pois päältä itsenäisesti aikataulusi mukaan. Sen vahvan maadoitusominaisuuden ansiosta se takaa paremman turvallisuuden kaikille liitetyille laitteille, mikä vähentää sähkövaaroja.
Kuvittele, että voit luoda tunnelmaa esiohjelmoidulla valaistuksella tai säästää energiaa ajastamalla kahvinkeittimen käynnistymään vain muutamaa minuuttia ennen heräämistäsi. Sen kompakti muotoilu sopii mihin tahansa pistorasiaan jättäen silti tilaa muille laitteille, mikä tekee siitä ihanteellisen lisän moderniin ja tehokkaaseen elämiseen.
| Brändi | Perel |
| Malli | E305D4 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 7,8 cm |
| De hoogte van het product | 8,25 cm |
| Productbreedte | 8,1 cm |
| Tuotteen paino | 135 g |
| IP-arvo | IP20 |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Maksimaalinen teho | 3680 W |
| Sisääntulotaajuusalue | 50 Hz |
| Backup-akku sisältyy | ei |
| Esitys | ei |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Sähkövirta | 16 A |
| Skriv stopcontact | Tyyppi E (Ranska) |
| Nimellisjännitesyöttö | 230 V |
| Maximi ajastinasetus | 24 t |
| Minimaalinen ajastinasetus | Sure thing! Here's the translation into Finnish: "15 min" |
| Sorry, I couldn't recognize the text you provided. Could you please clarify or provide more context? | 24h |
| Kirjoita ajastin | The translation of "Mechanica" to Finnish is "Mekaniikka," but since there are no additional words to translate in the sentence you provided, I'm giving you the translation directly. If you need further assistance, feel free to ask! |
| Ohjelmat per päivä | 96 |