
PENAARDEn Countdown Timer on sun tärkeä työkalu tarkkaan ajastukseen. Sen tyylikäs design ja helppokäyttöiset säätimet sopivat loistavasti mihin tahansa tilanteeseen, olipa kyseessä treenit, ruoanlaitto tai esitykset.
Ominaisuudet:
Sen kompaktin kokonsa ansiosta sitä on helppo kuljettaa, ja se mahtuu täydellisesti taskuun tai laukkuun. Olitpa sitten hoitamassa ajanhallintaa keittiössä tai tahdistamassa treenejä, tämä ajastin on luotettava kumppani, joka laskee puolestasi.
| Brändi | Perel |
| Malli | E305DC |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| Lisää värejä | Musta,Vihreä |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 4 cm |
| De hoogte van het product | 12 cm |
| Productbreedte | 6,2 cm |
| Tuotteen paino | 140 g |
| Maksimaalinen teho | 3500 W |
| Esitys | ei |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Sähkövirta | 16 A |
| Skriv stopcontact | Tyyppi E (Ranska) |
| Nimellisjännitesyöttö | 230 V |
| Sorry, I couldn't recognize the text you provided. Could you please clarify or provide more context? | 1 t, 30 min, 3 t, 6 t |
| Kirjoita ajastin | The translation of "Mechanica" to Finnish is "Mekaniikka," but since there are no additional words to translate in the sentence you provided, I'm giving you the translation directly. If you need further assistance, feel free to ask! |