
Colomix Mengstaaf Type LX, jossa on vankka 90 mm halkaisija, on suunniteltu parhaan sekoitustehokkuuden saavuttamiseksi. Se on suunniteltu sekoittamaan materiaaleja saumattomasti ja muuttamaan tylsät tehtävät nopeiksi ja vaivattomiksi operaatioiksi.
Vankalla rakenteella varustettu tuote kestää kovaa käyttöä, mikä takaa pitkän käyttöiän ja luotettavuuden. Innovatiivinen muotoilu edistää tasaista jakautumista, estää ilmakuplien muodostumisen ja varmistaa täydellisen sekoituksen joka kerta.
Täydellinen maalin, laastin tai kipsin valmistukseen, sen monipuolisuus yhdistyy tarkkuuteen ja tuo ammattimaisia tuloksia. Ajattele sitä kuin kapellimestaria johtamassa ainesosien sinfoniaa täydellisyyteen, aina oikeassa tahdissa parhaita sekoituksia varten.
| Brändi | Collomix |
| Malli | COLX90S |
| Primaarivärit | Sininen |
| De hoogte van het product | 500 mm |
| Tuotteen paino | 300 g |
| Halkaisijan yksikkö | 90 mm |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Turkoosi |
| Määrä kappaletta | 1 |
| Maximaalinen sekoitusmäärä | 15 kg |
| Minimaal mengvolume kääntyy epävirallisesti suomeksi muotoon "minimaalinen sekoitusmäärä". | 5 kg |
| Maximaal rotatiesnelheid | 1200 r/min |
| Minimi istukan leveys | 10 mm |
| Minimi pyörimisnopeus | 900 r/min |
| Mallisementtisekoittaja | Sure, here is the translation: "LX 90 S" |
| Kirjoita rotatie | Myötäpäivään |
| Materiaali | Metalli |