
Collomix-kiertomikseri, malli POX-S, tarjoaa vaikuttavan 40 litran sekoituskapasiteetin. Staattisen sekoitustyökalun kanssa suunniteltuna pyörivä sekoitusastia takaa materiaalien optimaalisen käsittelyn, jopa karkeammilla rakeisilla ja täytetyillä koostumuksilla.
Tällä laitteella saat nopeita tuloksia sen tehokkaan sekoitusmekanismin ansiosta. POX-S on helppo käyttää intuitiivisen muotoilun ja kevyen rakenteen ansiosta, mikä tekee siitä myös helpon kuljettaa. Täydellinen tilanteisiin, joissa johdonmukaisuus ja nopeus ovat tärkeitä monimutkaisten seosten sekoittamisessa.
| Brändi | Collomix |
| Malli | CO37124 |
| Pyörimisnopeus | 50 r/min |
| Primaarivärit | Sininen, Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 60 cm |
| De hoogte van het product | 77 cm |
| Productbreedte | 82 cm |
| Tuotteen paino | 48 kg |
| Sähkönkulutusteho | 0,75 W |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Pyörillä | Joo |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Turkoosi |
| Sisäänmenojännite VAC | 230 V |
| Aantal wielen kääntyy suomeksi "pyörien määrä". | 2 |
| Tilavuus litroina | 40 litraa |
| Määrä sekoitussauvoja | 1 |
| Sisältö laatikossa | Sure, here is the translation into informal Finnish: 65 litraa. |
| Uitgang gereedschap voisi epävirallisessa suomessa olla "uloskäyntityökalu." | 0,75 kW |
| Materiaali | The name "Staal" does not have a direct translation in Finnish as it seems to be a proper noun or a name. If "Staal" is the entire text you want translated, it would remain "Staal" in Finnish. If there is a longer text you meant to provide for translation, please share it! |