
Collomix compactmenger TMX 1500 on tehokas sekoitin, joka on suunniteltu tehokkuuteen ja luotettavuuteen. Sen vankka 2,8 kW moottori tarjoaa vertaansa vailla olevan suorituskyvyn, ja se hoitaa vaivatta jopa 120 litraa materiaalia. Sen 230 V ominaisuus tekee siitä yhteensopivan tavallisten virtalähteiden kanssa.
Suunniteltu vaativiin sovelluksiin, TMX 1500 vähentää merkittävästi sekoitusaikaa betonille, laastille ja muille seoksille. Älykäs rakenne takaa minimaalisen jäännöksen, mikä mahdollistaa nopean puhdistuksen ja siirtymisen seuraavaan tehtävään. Se on loistava niin pienimuotoisissa operaatioissa kuin suuremmissa projekteissa, mukautuen saumattomasti erilaisiin sekoitustarpeisiin.
Tämä sekoitin ei ole pelkästään voimakas vaan myös tarkka. Tyylikäs muotoilu minimoi roiskeet ja varmistaa, että ainekset sekoittuvat perusteellisesti joka kerta. Aivan kuin sillä olisi oma tahto, ohjaten jokaista liikettä ainutlaatuisella tarkkuudella täydellisen sekoituksen saamiseksi.
| Brändi | Collomix |
| Malli | CO37081 |
| Primaarivärit | Sininen, Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 75,5 cm |
| De hoogte van het product | 126 cm |
| Productbreedte | 84 cm |
| Tuotteen paino | 138 kg |
| Sisääntulotaajuusalue | 50 Hz |
| Sähkönkulutusteho | 2800 W |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Pyörillä | Joo |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Turkoosi |
| Sisäänmenojännite VAC | 230 V |
| Aantal wielen kääntyy suomeksi "pyörien määrä". | 2 |
| Äänitaso | 86 dB |
| Tilavuus litroina | 120 litraa |
| Määrä sekoitussauvoja | 1 |
| Sisältö laatikossa | 150 litraa |
| Materiaali | The name "Staal" does not have a direct translation in Finnish as it seems to be a proper noun or a name. If "Staal" is the entire text you want translated, it would remain "Staal" in Finnish. If there is a longer text you meant to provide for translation, please share it! |