
Tällä 4 AA-paristolle suunnitellulla paristokotelolla lataat laitteesi vaivattomasti. Siinä on valmiiksi kiinnitetyt johdot, jotka tekevät yhdistämisestä helppoa.
Jämäkkä rakenne takaa kestävyyden, mikä tekee siitä ihanteellisen kaukosäätimiin, DIY-elektroniikkaan tai pieniin leluihin. Sen kompaktin koon ansiosta se mahtuu helposti ahtaisiinkin paikkoihin.
Hyödy turvallisesta ja luotettavasta virtajakelusta, jolla on minimaalinen jännitehäviö ja joka tarjoaa tasaista suorituskykyä monenlaisissa sovelluksissa.
| Brändi | Comf |
| Malli | BH341BS |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 16 mm |
| De hoogte van het product | 60 mm |
| Productbreedte | 63 mm |
| Tuotteen paino | 30 g |
| Paristot mukana | ei |
| Benodigde batterij in het Fins kan informeel vertaald worden als "tarvittava akku". | Joo |
| Muoto | Rechthoek in Dutch translates informally to Finnish as "suorakulmio." |
| Lisämateriaalia | Metalli |
| Tyyppi connectie | The word "Bekabeld" is Dutch and translates to "Wired" in English. In Finnish, this would be "Johdollinen." |
| On / off kytkin | Joo |
| Paristojen lukumäärä |
| Materiaali | ABS |