
Sähköinen juotossetti on kattava työkalupaketti, joka on suunniteltu tarkkuutta ja kestävyyttä varten. Mukana tuleva lämpötilasäädetty juotin takaa tasaisen lämmön jokaiseen hommaan.
Edut:
Tämä juotossetti on loistava monimutkaisten elektroniikkakorjausten ja pienten metalliosien kokoamiseen. Sen tehokas lämmönjohtavuus mahdollistaa saumattomat liitokset, aivan kuin kirjoittaisi hienokärkisellä kynällä. Olitpa sitten työskentelemässä piirilevyn kanssa tai luomassa metallitaidetta, tämä setti tukee tarkkaa työskentelyä tosi hyvin.
| Brändi | Velleman |
| Malli | K/SOLD3 |
| Primaarivärit | Sure, here is the translation of "multi" to Finnish in an informal way: "Moni" |
| Sisääntulotaajuusalue | 50 Hz |
| Esitys | ei |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Sisäänmenojännite VAC | 230 V |
| "Tipvorm" jää sellaisenaan suomeksi, mutta jos yrität viitata johonkin kontekstiin perustuen tai jos kyseessä on esimerkiksi brändi tai erityistermi, voisit harkita kontekstin lisäämistä. Jos tarvitaan enemmän tietoa, autan mielelläni! | Kartion muotoinen |
| IEC-suojaluokka | Luokka I |
| Maksimilämpötila | 450 °C |
| Tippikoko | 1 mm |
| Vermogen soldeerbout translates to "tehon juotoskolvi" in Finnish. | 25 W |
| ESD-turvallinen | ei |
| Maximaal temperatuurbereik voor een soldeerbout | 450 °C |