
PRINTCONNECTOR MANNELIJK 6 CONTACTEN tarjoaa vertaansa vailla olevan liitettävyyden kuudella tukevalla kosketinpinillä, jotka varmistavat vakaan signaali- ja virtasiirron elektroniikkakokoonpanoissa.
Täydellinen tarkkoihin tilaustöihin tai kriittisten osien korjaamiseen, tämä kompakti liitin helpottaa rakennusprojektiasi vaivattomasti.
Sen kestävä rakenne sietää toistuvaa käyttöä, ja helpon asennuksen ansiosta sen integroiminen eri laitteisiin käy vaivattomasti, kuin palapelin palat loksahtaisivat paikoilleen. Täydellinen valinta varmistamaan, että jokainen sähköliitäntä on sekä turvallinen että tehokas.
| Brändi | Velleman |
| Malli | BTWM6 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5,8 mm |
| De hoogte van het product | 14,8 mm |
| Productbreedte | 15,28 mm |
| Tuotteen paino | 0,7 g |
| Muoto | Sure, I'll translate the word for you. "Vlak" in Finnish is "juna." If you meant something different, please provide more context. |
| Lisämateriaalia | Messinki, Tina |
| Käynnissä on kaapeli. | ei |
| Määrä Yhteyksiä | 6 |
| It looks like "Brandbaarheid" is in Dutch, and it means "flammability" in English. The informal Finnish translation for "flammability" is "syttyvyys." | UL 94 V-0 |
| Sisääntulojännite VDC 2 | 50 V |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | The word "mannelijk" in English translates to "male" or "masculine." In Finnish, you can say "miehekäs." Let me know if you need further assistance! |
| Maximale DC-stroom | 3 A |
| Toepasbare PCB-paksuus | 1,6 mm |
| Rivien määrä | 1 |
| Piki | mm |
| Materiaali | Nylon |