
8-paikkainen jatkojohto katkaisijalla ja ylikuormitussuojalla valkoisena on loistava ratkaisu niille, joilla on paljon elektronisia laitteita työtilassa tai kotona.
Koe mukavuus yhdistää jopa kahdeksan laitetta yhtä aikaa, mikä varmistaa järjestelmällisen ja tehokkaan virranjakelun.
Varustettuna sisäänrakennetulla kytkimellä, tämä virtapaneeli antaa sinun vaivattomasti sammuttaa kaikki liitetyt laitteet, mikä auttaa säästämään energiaa.
Integroitu ylikuormitussuoja takaa turvallisuuden katkaisemalla automaattisesti virran, jos kuorma ylittää turvalliset rajat, suojaten näin arvokkaita laitteitasi vahingoilta.
Sisältää kestävän, valkoisen pen-aarde-muotoilun, joka sulautuu saumattomasti mihin tahansa ympäristöön samalla kun se tarjoaa luotettavan ja turvallisen virtapääsyn.
| Brändi | Perel |
| Malli | EWS8W |
| Kaapelin pituus | 1,5 m |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5 cm |
| De hoogte van het product | 4 cm |
| Productbreedte | 38,5 cm |
| Tuotteen paino | 440 g |
| IP-arvo | IP20 |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Maksimaalinen teho | 3500 W |
| Tyyppaa montaasi | Vapaa-ajallinen. |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Kirjoita kaapeli | H05VV-F 3G1.5 is a type of electrical cable and does not need translation. |
| Met montagetoebehoren in Finnish is "Asennustarvikkeilla". | ei |
| Kirjoita Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | The Dutch word "stekkerdoos" translates informally to Finnish as "jatkojohto." |
| Aardingin tyyppi | Sorry, but "Penaarde" doesn't appear to be a standard word or phrase in English or another widely known language. If you have any more context or details, I'd be happy to help with that information. |
| Sähkövirta | 16 A |
| Laajentaminen VAC | 230 V AC |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 8 |
| Aantal stopcontacten type E translates to Finnish informally as: Tyypin E pistorasioiden määrä | 8 |
| Johdon poikkileikkaus | 1,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi E (Ranska) |
| Vedenkestävyys | Niet waterdicht in Finnish is "Ei vedenkestävä." |
| USB | ei |
| Bescherming tegen overbelasting vertaalt naar het Fins als "Ylikuormitussuojelu". | Joo |
| Pakkaseton | ei |
| Merkkivalo | Joo |
| Lastensuojelu | Joo |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Johtoja järjestävä tyyppi | ei |
| Zekeringensuojaus | ei |
| On / off kytkin | Joo |
| Materiaali | Polypropeeni |