
Koe tarkkuus ja eleganssi SPINDELin 39mm / 6mm klassisessa mustassa. Tämä tyylikäs kello yhdistää hienostuneen ulkonäön ja erinomaisen toiminnallisuuden.
Kellossa on 39mm halkaisija ja ohut 6mm profiili, joten se sopii saumattomasti mihin tahansa tilanteeseen, olipa kyseessä sitten neuvottelu tai rento illanvietto. Minimalistinen musta muotoilu henkii hienostuneisuutta, tehden siitä ajattoman lisän kokoelmaasi.
Kestävyyttä ajatellen suunniteltu, se kestää aikaa laadukkaiden materiaalien ansiosta. Olipa kyseessä sisustuksen parantaminen tai luotettavana osana toimiminen, SPINDEL tarjoaa monipuolisuutta ja tyyliä yhdessä kompaktissa paketissa.
| Brändi | Piher |
| Malli | AXE39 |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 0,6 cm |
| De hoogte van het product | 0,6 cm |
| Productbreedte | 4,3 cm |
| Tuotteen paino | 0,85 g |
| Maximilämpötila °C yritykselle | 70 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur °C | -25 °C |
| Maximaal mechanische draaihoek | 265 ° |
| Bedrijfsspanning VDC | 250 V |
| Maximaalinen sähköinen kääntökulma | 250 ° |
| Aantal standaard levenscycli translates to Finnish informally as "Määrä standardielinkaareja". | 500 |