
Koe vertaansa vailla oleva pito ja tarkkuus näiden 2 tuuman metallijousipuristimien kanssa. Vahvan jousimekanisminsa ansiosta ne sulkeutuvat välittömästi ja tarjoavat tukevan otteen, joka helpottaa hommiasi.
Täydellinen nopeisiin ja tarkkoihin projekteihin, tämä neljän puristimen setti takaa vakauden ja tehokkuuden. Olipa kyse puutöistä, askartelusta tai yleisistä korjauksista, nämä puristimet hoitavat homman helposti.
Niiden kestävä metallirakenne takaa pitkän käyttöiän, ja kompaktin koon ansiosta ne ovat helppoja käsitellä ja säilyttää. Missä tahansa tarkkuutta tarvitaan, nämä puristimet hoitavat homman kunnolla.
| Brändi | Toolland |
| Malli | HSC50 |
| Primaarivärit | Punainen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 12 mm |
| De hoogte van het product | 50 mm |
| Productbreedte | 22 mm |
| Tuotteen paino | 30 g |
| Lisämateriaalia | The name "Staal" does not have a direct translation in Finnish as it seems to be a proper noun or a name. If "Staal" is the entire text you want translated, it would remain "Staal" in Finnish. If there is a longer text you meant to provide for translation, please share it! |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metalli |
| Määrä kappaletta | 4 |
| Leveys varsi | 12 mm |
| Maksimaalinen suun aukiolo | 20 mm |
| Materiaali | PVC (polyvinyylikloridi) |