
Koe saumaton liitettävyys 4-voudisella jatkojohdolla, jossa on kytkin ja jämäkkä 1,5 metrin kaapeli klassisen valkoisena. Tämä jatkojohto varmistaa tehokkaan energianjaon, mikä on täydellinen monelle laitteelle.
Käsikäyttöinen kytkin lisää ylimääräisen hallintakerroksen, mikä edistää energiansäästöä ja säilyttää samalla korkeimmat turvallisuusstandardit maadoitetulla rakenteellaan.
Jokainen pistorasia on tarkasti sijoitettu erilaisten pistokkeiden kokojen mukaan, joten se sopii loistavasti sekä koti- että toimistokäyttöön. Olipa kyseessä toimistolaitteiden tai kodin elektroniikan virransyöttö, tämä stekkerdoos on luotettava kumppani kaikkiin sähkötarpeisiin.
| Brändi | Perel |
| Malli | EB4S |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 9,5 cm |
| De hoogte van het product | 5 cm |
| Productbreedte | 26 cm |
| Tuotteen paino | 338 g |
| Met afstandsbediening in Finnish (informal) is "Kaukosäätimen kanssa." | ei |
| Kirjoita kaapeli | Aansluitsnoer on suomeksi "virtajohto". |
| Snoerin/Kabelin pituus | 1,5 m |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Valkoinen |
| Materiaali (yksityiskohta) | PP (Polypropeeni) |
| Maksimaalinen sähköjännite | 230 V |
| Määrä Yhteyksiä | 4 |
| Accut/batterijen nodig | ei |
| Ylikuormitussuojan kanssa | ei |
| Maksimivirtä | 16 A |
| Accut/paristot sisältyvät hintaan. | ei |
| Met Aan/Uitschakelaar translated informally to Finnish would be: "Kytkimellä" | Joo |
| Accut/suunnittelu sisäänrakennettu | ei |
| Lasten turvajärjestelmällä | Joo |
| Kirjoita Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | The Dutch word "stekkerdoos" translates informally to Finnish as "jatkojohto." |
| Vorstbestendig translates to Finnish as "pakkasenkestävä." | ei |
| Binnen-/buitengebruik | Sisällä |
| Maksimi liitäntäteho | 3680 W |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Aardingin tyyppi | Sorry, but "Penaarde" doesn't appear to be a standard word or phrase in English or another widely known language. If you have any more context or details, I'd be happy to help with that information. |
| Materiaali | Muovi |