
Tämä 3-pistorasian jatkojohto on suunniteltu pitämään elektroniset laitteesi tehokkaasti virrassa, ja siinä on vankka 1,5 metrin kaapeli joustavaa sijoittelua varten. Sen klassinen valkoinen pinta sulautuu saumattomasti mihin tahansa sisustukseen, tehden siitä sekä käytännöllisen että esteettisesti miellyttävän.
Varustettuna maadoituspiikeillä, jatkojohto tarjoaa paremman turvallisuuden, vähentäen sähköiskujen tai oikosulkujen riskiä. Täydellinen useiden laitteiden, kuten lamppujen, laturien ja pienten kodinkoneiden, kytkemiseen, se varmistaa sujuvan virranjaon kolmessa pistorasiassa.
Kestävä rakenne lisää pitkäikäisyyttä, ja 1,5 metrin kaapeli tarjoaa riittävästi pituutta yltääksesi kaukaisiin pistorasioihin, joten virtalähde on aina helposti saatavilla. Tämä virtapaneeli on olennainen lisä hyvin järjestettyyn setuppiin ja muodostaa tehokkaan energiankäytön perustan tilassasi.
| Brändi | Perel |
| Malli | EB3 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 10 cm |
| De hoogte van het product | 6 cm |
| Productbreedte | 19 cm |
| Tuotteen paino | 298 g |
| Met afstandsbediening in Finnish (informal) is "Kaukosäätimen kanssa." | ei |
| Kirjoita kaapeli | Aansluitsnoer on suomeksi "virtajohto". |
| Snoerin/Kabelin pituus | 1,5 m |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Valkoinen |
| Materiaali (yksityiskohta) | PP (Polypropeeni) |
| Maksimaalinen sähköjännite | 230 V |
| Määrä Yhteyksiä | 3 |
| Accut/batterijen nodig | ei |
| Ylikuormitussuojan kanssa | ei |
| Maksimivirtä | 16 A |
| Accut/paristot sisältyvät hintaan. | ei |
| Met Aan/Uitschakelaar translated informally to Finnish would be: "Kytkimellä" | ei |
| Accut/suunnittelu sisäänrakennettu | ei |
| Lasten turvajärjestelmällä | Joo |
| Kirjoita Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | The Dutch word "stekkerdoos" translates informally to Finnish as "jatkojohto." |
| Vorstbestendig translates to Finnish as "pakkasenkestävä." | ei |
| Binnen-/buitengebruik | Sisällä |
| Maksimi liitäntäteho | 3680 W |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Aardingin tyyppi | Sorry, but "Penaarde" doesn't appear to be a standard word or phrase in English or another widely known language. If you have any more context or details, I'd be happy to help with that information. |
| Materiaali | Muovi |