
Koe vertaansa vailla olevaa monipuolisuutta ZONNEZEILin kanssa, joka on huolellisesti suunniteltu suorakulmainen aurinkopurje, kooltaan 4 x 3 metriä ja rauhoittavassa taupen sävyssä. Sen runsas peitto tekee siitä täydellisen suojan aurinkoa vastaan missä tahansa ympäristössä, luoden mukavia ulkotiloja.
Valmistettu UV-suojatusta ja vettähylkivästä kankaasta, se takaa kestävyyden ja pitkäaikaisen suojan koviakin sääolosuhteita vastaan. Taupe-väri sulautuu saumattomasti luonnollisiin ympäristöihin, parantaen ulkonäköä samalla kun tarjoaa varjoa. Helppo asentaa ja mukana tulee vahvat kiinnitystarvikkeet, joten sen saa helposti kiinnitettyä puutarhoihin tai patioille.
Muuta ulkoilmaympäristösi käyttämällä sitä katoksena ulkoilmaruokailualueelle tai suojana lasten leikkipaikoille. Se heijastaa suunnittelun innovatiivisuutta, varmistaen luotettavuuden ja hienostuneen viehätyksen, tehden jokaisesta hetkestä ulkona ainutlaatuisen.
| Brändi | Perel |
| Malli | GSS4430TA |
| Primaarivärit | Ruskea |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5 cm |
| De hoogte van het product | 37 cm |
| Productbreedte | 45 cm |
| Tuotteen paino | 2120 g |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Beigeharmaa |
| Materiaali (yksityiskohta) | Polyesteri |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Ademend voidaan kääntää suomeksi epävirallisesti sanalla "hengittävä". |
| Muoto Artikkeli | Rechthoek in Dutch translates informally to Finnish as "suorakulmio." |
| Tavataan (purje)rinkien parissa. | Joo |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | ei |
| Tyyppi Zonnedak/Purjekangas | Varjostuskangas |
| Laatu/Paino neliömetriä kohden | 160 g |
| Työskentelypituus/korkeus | 300 cm |
| Waterbestendigheidsniveau | Vettä hylkivä |
| Toimiva leveys | 400 cm |
| Halkaisija Rengas/Roikotin | 5 mm |
| Materiaali | Muovi |