
Muuta mikä tahansa ulkotila rauhalliseksi keitaaksi Zonnezeil Rechthoekilla. Tämän 4 x 3 metrin kokoisen suorakulmaisen aurinkosuojan avulla saat runsaasti varjoa, ja sen tyylikäs kermanväri sopii kauniisti mihin tahansa ympäristöön.
Koe helppo asennus kestävien kiinnityspisteiden ja helppokäyttöisten köysien avulla. Tämä aurinkosuoja on valmistettu korkealaatuisesta, UV-kestävästä kankaasta ja suojaa haitallisilta säteiltä, joten se pitää värinsä ja kestää pitkään.
Täydellinen terasseille, puutarhoille tai uima-altaan viereen, Zonnezeil Rechthoek tarjoaa mukavan suojan auringolta. Olitpa sitten järjestämässä brunssia sen varjossa tai lukemassa kirjaa kevyessä tuulessa, se muuttaa ulkoiluseikkailusi virkistäviksi pakopaikoiksi.
| Brändi | Perel |
| Malli | GSS4430CR |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5 cm |
| De hoogte van het product | 37 cm |
| Productbreedte | 45 cm |
| Tuotteen paino | 2120 g |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | The translation of the word "Crème" in Finnish is "Kerma". |
| Materiaali (yksityiskohta) | Polyesteri |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Ademend voidaan kääntää suomeksi epävirallisesti sanalla "hengittävä". |
| Muoto Artikkeli | Rechthoek in Dutch translates informally to Finnish as "suorakulmio." |
| Tavataan (purje)rinkien parissa. | Joo |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | ei |
| Tyyppi Zonnedak/Purjekangas | Varjostuskangas |
| Laatu/Paino neliömetriä kohden | 160 g |
| Työskentelypituus/korkeus | 300 cm |
| Waterbestendigheidsniveau | Vettä hylkivä |
| Toimiva leveys | 400 cm |
| Halkaisija Rengas/Roikotin | 5 mm |
| Materiaali | Muovi |