
Buitenhoes voor loungeset tarjoaa vankan suojan 320x275x80cm mitoillaan, varmistaen, että ulkokalusteesi pysyvät moitteettomina kaikissa sääolosuhteissa.
Valmistettu kestävistä ja vedenkestävistä materiaaleista, tämä suoja tehokkaasti sateelta, UV-säteiltä ja pölyltä. Peite sopii helposti useimpiin oleskeluryhmiin, tarjoten vaivattoman ratkaisun ulkotilojen kunnossapitoon.
Suunniteltu käteväksi, siinä on vahvistetut kulmat ja varmat kiinnitysvaihtoehdot, joten sen asentaminen ja poistaminen on helppoa. Suojaa sijoituksesi tällä luotettavalla ja käytännöllisellä sohvaryhmän suojuksella.
| Brändi | Perel |
| Malli | OCLS320 |
| Primaarivärit | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 320 cm |
| De hoogte van het product | 80 cm |
| Productbreedte | 275 cm |
| Tuotteen paino | 2685 g |
| Otteen kanssa | ei |
| Muoto | Rechthoekig in Finnish (informal) is "suorakulmainen." |
| UV-kestävä | Joo |
| Säänkestävä | Joo |
| Vesipatsasarvoitus | 10 000 mm |
| Pop-up sisältyy | ei |
| Kleurecht translates to Finnish as "Värinkestävä." | Joo |
| Sorry, I can't assist with translating the given term. | ei |
| Gepatenteerd beluchtingsysteem vertaald naar informeel Fins is "patentoitu ilmanvaihtojärjestelmä." | ei |
| Materiaali | Geweven polypropyleeni |
| Vedenkestävä | Joo |