
Deze stevige Perel-merk gereedschapskoffer van hoge kwaliteit ABS meet 461 x 335 x 190 mm en biedt een royale inhoud van 29,3 liter. Perfect voor het veilig en georganiseerd opbergen van gereedschappen. Tässä kestävässä Perel-työkalulaatikossa, joka on valmistettu laadukkaasta ABS-muovista, on mitat 461 x 335 x 190 mm ja se tarjoaa reilun 29,3 litran sisällön. Täydellinen työkaluja varten, jotta ne pysyvät tallessa ja järjestyksessä.
Voorzien van een telescopisch handvat en wieltjes, verandert deze koffer moeiteloos in een gebruiksvriendelijke trolley, waardoor vervoer eenvoudig is, zelfs in krappe ruimtes zoals drukke werkplaatsen of garages.
Kaksi vankkaa lukkoa pitää sisällön turvassa, vaikka olisit liikkeellä. Tämän laukun harkittu muotoilu ja kestävät materiaalit tekevät siitä luotettavan kumppanin erilaisten työkalujen ja tarvikkeiden säilyttämiseen ja kuljettamiseen.
| Brändi | Perel |
| Malli | 1819-T1 |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 335 mm |
| De hoogte van het product | 190 mm |
| Productbreedte | 461 mm |
| Tuotteen paino | 4400 g |
| Binnenbreedte in Finnish is "sisäleveys." | 443 mm |
| Sisäinen syvyys | 312 mm |
| Inwendige korkeus | 168 mm |
| Verstelbare compartimenten voidaan kääntää suomeksi sanomalla "säädettävät lokerot". | ei |
| Otteen kanssa | Joo |
| Verwijderbare compartimenten käännettynä suomeksi on "irrotettavat lokerot". | ei |
| Sisällön määrä | 29.3 l |
| Määrä osastoja | 6 |
| Kirjoita paikka | Alumiiniset säpit, avainlukko, laukun lukko |
| Kokoontaittuva kahva | Joo |
| The Dutch word "Schouderriem" translates informally to "olkahihna" in Finnish. | ei |
| Maksimivero | 9 kg |
| Pyörillä | Joo |
| Aantal wielen kääntyy suomeksi "pyörien määrä". | 2 |
| Trolley-toiminto | Joo |
| Gereedschapspaneel wordt in het Fins vertaald als "työkalupaneeli". | Joo |
| Määrää avaimia | 2 |
| Vedenkestävä | ei |
| Kirjoita hoek | Kunnossa |
| Telescopinen kahva | Joo |
| Materiaali | ABS |