
ZONNEZEIL vaaleanvihreänä on kooltaan 2 x 3 metriä ja tarjoaa runsaasti varjoa tyylikkäänä lisänä, täydellinen terasseille ja avoimiin tiloihin.
Tämä suorakulmainen aurinkovarjo on tehty korkealaatuisesta, UV-kestävästä kankaasta, joka takaa kestävyyden auringonpaisteessa ja vaihtelevissa sääolosuhteissa.
Suunniteltu monipuolisuutta silmällä pitäen, se voi myös toimia suojapeitteenä puutarhakalusteille tai tyylikkäänä katoksena piknikeille, luoden mukavan ja rentouttavan keitaan.
| Brändi | Perel |
| Malli | GSS4320LG |
| Primaarivärit | Vihreä |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5 cm |
| De hoogte van het product | 37 cm |
| Productbreedte | 45 cm |
| Tuotteen paino | 1328 g |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Limenvihreä |
| Materiaali (yksityiskohta) | Polyesteri |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Ademend voidaan kääntää suomeksi epävirallisesti sanalla "hengittävä". |
| Muoto Artikkeli | Rechthoek in Dutch translates informally to Finnish as "suorakulmio." |
| Tavataan (purje)rinkien parissa. | Joo |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | ei |
| Tyyppi Zonnedak/Purjekangas | Varjostuskangas |
| Laatu/Paino neliömetriä kohden | 160 g |
| Työskentelypituus/korkeus | 200 cm |
| Waterbestendigheidsniveau | Vettä hylkivä |
| Toimiva leveys | 300 cm |
| Halkaisija Rengas/Roikotin | 40 mm |
| Materiaali | Muovi |