
Zonnezeil Driehoek on monipuolinen aurinkosuoja, jonka mitat ovat 3,6 x 3,6 x 3,6 metriä, ja se on suunniteltu tarjoamaan tehokasta suojaa auringolta. Sen vaaleanharmaa väri sopii mihin tahansa ulkotilaan, lisäten ripauksen eleganssia ja mukavuutta.
Nauti rentoutumisesta puutarhassasi tai terassillasi, suojattuna haitallisilta UV-säteiltä kiitos korkeatiheyksisen polyeteenimateriaalin. Helppo asentaa ja ylläpitää, tämä aurinkopurje on kestävä ja säänkestävä.
Täydellinen luomaan viihtyisä katos altaiden, leikkialueiden ja ulkoruokailutilojen päälle. Kolmiomallinen muotoilu mahdollistaa joustavan järjestelyn ja mukauttamisen eri alueille. Koe pitkäkestoinen peite, joka muuttaa ulkotilaasi.
| Brändi | Perel |
| Malli | GSS3360BG |
| Primaarivärit | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5 cm |
| De hoogte van het product | 28 cm |
| Productbreedte | 36 cm |
| Tuotteen paino | 1150 g |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Vaaleanharmaa |
| Materiaali (yksityiskohta) | Polyesteri |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Ademend voidaan kääntää suomeksi epävirallisesti sanalla "hengittävä". |
| Muoto Artikkeli | Kolmio |
| Tavataan (purje)rinkien parissa. | Joo |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | ei |
| Tyyppi Zonnedak/Purjekangas | Varjostuskangas |
| Laatu/Paino neliömetriä kohden | 160 g |
| Työskentelypituus/korkeus | 360 cm |
| Waterbestendigheidsniveau | Vettä hylkivä |
| Toimiva leveys | 360 cm |
| Halkaisija Rengas/Roikotin | 5 mm |
| Materiaali | Muovi |