
Koe täydellinen tyyli- ja käytännöllisyys-yhdistelmä ZONNEZEILin kanssa. Tämä 5 x 5 metrin neliönmuotoinen aurinkovarjo terrakotan värissä tuo ripauksen eleganssia samalla kun se suojaa sinua tehokkaasti voimakkaalta auringonpaisteelta.
Valmistettu korkealaatuisesta, UV-suojatusta kankaasta, se takaa kestävyyden ja pitkäikäisyyden. Sen ainutlaatuinen muotoilu varmistaa optimaalisen ilman kierron ja minimoi lämmön kertymisen, tehden ulkotiloista miellyttäviä jopa kuumimpina päivinä.
Helppo asentaa, aurinkovarjo voi muuttaa puutarhat, terassit tai uima-allasalueet viihtyisiksi keitaiksi. Olipa kyseessä grillijuhlat tai rentoutuminen kirjan kanssa, ZONNEZEIL tarjoaa luotettavaa suojaa ja tyylikästä ulkonäköä.
| Brändi | Perel |
| Malli | GSS4500TR |
| Primaarivärit | Punainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 9 cm |
| De hoogte van het product | 37 cm |
| Productbreedte | 45 cm |
| Tuotteen paino | 3765 g |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Pronssinruskea |
| Materiaali (yksityiskohta) | Polyesteri |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Ademend voidaan kääntää suomeksi epävirallisesti sanalla "hengittävä". |
| Muoto Artikkeli | Sure! The translation of "Vierkant" into Finnish, while keeping it informal, is "Neliö". |
| Tavataan (purje)rinkien parissa. | Joo |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | ei |
| Tyyppi Zonnedak/Purjekangas | Varjostuskangas |
| Laatu/Paino neliömetriä kohden | 160 g |
| Työskentelypituus/korkeus | 500 cm |
| Waterbestendigheidsniveau | Vettä hylkivä |
| Toimiva leveys | 500 cm |
| Halkaisija Rengas/Roikotin | 5 mm |
| Materiaali | Muovi |