
Joustava PCB-liitin T-muoto 8 mm 1 väri on suunniteltu saumattomaan ja tehokkaaseen liitettävyyteen elektronisissa kokoonpanoissa.
Tämä liitin parantaa signaalin eheyttä ja yksinkertaistaa virtapiirien hallintaa yhdellä värintegraatiolla. Sen 8 mm:n T-muotoinen muotoilu tarjoaa uskomatonta joustavuutta ja sopii monimutkaisiin reititystarpeisiin.
Esimerkkejä käytöstä ovat LED-nauhojen välin optimointi ja nopeiden säätöjen tekeminen prototyyppipiireissä. Kestävien materiaalien ansiosta se takaa pitkän käyttöiän jopa vaativissa olosuhteissa.
Joustava PCB-liitin yhdistää vaivattomasti aukot PCB-suunnitelmissasi, toimien luotettavana kanavana sähköisille reiteille.
| Brändi | Velleman |
| Malli | LCON16 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 16 mm |
| De hoogte van het product | 1 mm |
| Productbreedte | 25 mm |
| Tuotteen paino | 1 g |
| Muoto | Of course! Could you please provide the text you want translated into Finnish? |
| Määrä Yhteyksiä | 2 |
| Sorry, but I need more context to provide a translation for "Ingangsstroom." It seems like it could be a specific term or name. Could you provide more details or clarify what you mean by "Ingangsstroom"? | "4 A" translates informally to Finnish as "4 A". If you meant to include context or surrounding sentences for translation, please provide more text! |
| Led-nauhan väri tyyppi | Yksinkertainen |