
Tämä VESITIIVIS AURINKOPURJE on tyylikäs ja käytännöllinen varjoratkaisu, jonka koko on 3,6 x 3,6 x 3,6 metriä. Sen tyylikäs antrasiitin väri piristää mitä tahansa ulkotilaa samalla tarjoten tärkeää suojaa auringolta.
Valmistettu korkealaatuisesta neulotusta PE-kankaasta, se takaa kestävyyden ja hengittävyyden, päästäen ilman kiertämään samalla kun se estää haitallisia UV-säteitä. Täydellinen altaan reunalle rentoutumiseen, patiolle tai kylpyläsuojaksi, tämä varjopurje pidentää ulkoilusta nauttimista.
Asentaminen on helppoa, tarvitsetpa sitten pysyvän ratkaisun tai väliaikaista suojaa. Näin varmistat joustavuuden ja käytön helppouden.
| Brändi | Perel |
| Malli | GSS3360PEC |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5 cm |
| De hoogte van het product | 28 cm |
| Productbreedte | 36 cm |
| Tuotteen paino | 1248 g |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Tummanharmaa (charcoal) |
| Materiaali (yksityiskohta) | Polyesteri |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Ademend voidaan kääntää suomeksi epävirallisesti sanalla "hengittävä". |
| Muoto Artikkeli | Kolmio |
| Tavataan (purje)rinkien parissa. | Joo |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | ei |
| Tyyppi Zonnedak/Purjekangas | Varjostuskangas |
| Laatu/Paino neliömetriä kohden | 180 g |
| Työskentelypituus/korkeus | 360 cm |
| Waterbestendigheidsniveau | Vettä hylkivä |
| Toimiva leveys | 360 cm |
| Halkaisija Rengas/Roikotin | 5 mm |
| Materiaali | Muovi |