
Hallitse ympäristöäsi vaivattomasti Perel Smart Series Wi-Fi Plugin avulla, joka on suunniteltu saumattomaan ulkokäyttöön. Yhdistä ja hallitse useita laitteita kaukaa yhdellä intuitiivisella sovelluksella. Unohda valojen säätö manuaalisesti tai miettiminen, mitä ovella tapahtuu, kun olet poissa kotoa.
Säädä valaistus vastaamaan fiilistäsi tai anna sen luoda tunnelmaa. Aikatauluta valot niin, että et koskaan palaa pimeään kotiin. Perel Smart -sarja tarjoaa joustavuutta luoda täydellinen tunnelma milloin ja missä tahansa.
Tuya-älykkyyden tukemana hallinta ei ole koskaan ollut näin kätevää—kaikki hoituu helposti ja ilmaisella Tuya-sovelluksella.
Koe joustava ja luotettava hallinta kaikille elektronisille laitteillesi Perelin Smart Series -sarjan avulla. Ei enää haparointia pimeässä tai huolta päälle unohtuneista valoista – ohjaa kaikkea yhdellä napautuksella ja säästä energiaa. Varmista, että kodissasi on Perelin huippuluokan Wi-Fi Plug.
| Brändi | Perel |
| Malli | SMART1004 |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 9,5 cm |
| De hoogte van het product | 6,8 cm |
| Productbreedte | 5,9 cm |
| Tuotteen paino | 116 g |
| IP-arvo | IP44 |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Maksimaalinen teho | 3000 W |
| Sisääntulotaajuusalue | 50 Hz |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Ajastin | Joo |
| Skriv stopcontact | Tyyppi F (Saksa - Schuko) |
| Maximaal nominale stroomsterkte | 13 A |
| Nimellisjännitesyöttö | 230 V |
| Siirtotaajuus | 2 GHz |
| Maximi työskentelyetäisyys | 25 mins |
| Bediening via mobiisovellus. | Joo |
| Fiksu yhteensopivuus | Amazon Alexa, Google Home, Tuya |
| Beperkingen in Finnish (informally) would be: "Rajoitukset." | Dit product is niet geschikt voor de Belgische markt. |
| Aftellen -> Laskeminen | Joo |