
Koe luotettava teho High Energy Alkaline AAA / LR03 -paristojen avulla. Jokainen paristo antaa tasaisen 1,5 voltin virran, joka varmistaa, että laitteesi toimivat sujuvasti.
Tämä Promo Pack sisältää yhteensä 8 paristoa, jotka on pakattu kätevään blisterpakkaukseen. Niiden tehokas energiantuotto tekee niistä täydellisiä erilaisiin koti- ja elektroniikkalaitteisiin.
Nauti mielenrauhasta näiden paristojen tarjoaman vahvan kapasiteetin ansiosta – ne pitävät lelut, kaukosäätimet, taskulamput ja paljon muuta toiminnassa pidempään. Ne ovat fiksu valinta sekä jokapäiväiseen käyttöön että hätätilanteisiin, kun haluat varmistaa luotettavan energiantoimituksen. Helppoa ja yksinkertaista, mutta samalla varmaa energiaa tarjoavat High Energy Alkaline AAA -paristot.
| Brändi | Varta |
| Malli | LR03/44 |
| Pariston IEC-koko | AAA (LR03, R03, FR03, HR03, KR03, ZR03, 24A, 24D, 24LF, UM4, Micro, MN2400, MX2400, MV2400) |
| Primaarivärit | Sininen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De hoogte van het product | 44,5 mm |
| Tuotteen paino | 91 g |
| Sure, but it seems like "Accuspanning" might be a brand or specific term that isn't in Finnish. Could you clarify if this needs translation or should it remain as is? | 1,5 V |
| Samenstelling batterij" in Finnish is "Akun koostumus." | The word "alkaline" translates to Finnish as "emäksinen." |
| Halkaisijan yksikkö | 10,5 mm |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metalli, hopea |
| Akkukapasiteetti | 1250 mAh |
| Paristojen lukumäärä |