
VOEDINGSKABEL ZWART CEE 7/16 EUROSTEKKER on suunniteltu saumattomaan virran toimitukseen sen luotettavan eurooppalaisen pistokemuotoilun ansiosta, mikä takaa vakaan yhteyden moniin Euroopan pistorasioihin. Tarkasti valmistettu kaapelin 1,8 metrin pituus tarjoaa joustavan etäisyyden ilman turhaa sotkua.
Rakennettu H03VVH2-F 2G0.75 mm² johdolla, se on täydellinen yhdistelmä jämäkkyyttä ja joustavuutta. Täydellinen pienkoneiden virtalähteeksi, se selviää vaivattomasti modernin elektroniikan vaatimuksista. Tyylikäs musta viimeistely lisää ripauksen eleganssia ja kestää myös kulutusta.
Laitteiden lataamisesta olohuoneessa työkalujen virransyöttöön työtilassa – tämän kaapelin monipuolisuus on vailla vertaansa. Se on luotettava kumppanisi varmistamaan keskeytymätön virransyöttö ja parantamaan arjen laitteiden toimivuutta tehokkaasti.
| Brändi | Perel |
| Malli | EPC018C075 |
| Kaapelin pituus | 1,8 m |
| Primaarivärit | Musta |
| Tuotteen paino | 82 g |
| IP-arvo | IP44 |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Maksimaalinen teho | 575 W |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi C (Eurostekker) |
| Kirjoita kaapeli | H03VVH2-F 2G0.75 |
| Sähkövirta | 2,5 A jää entiselleen, koska se on luku ja kirjaimen yhdistelmä. Mutta jos tarvitset lisäohjeita tai selityksiä, kerro ihmeessä! |
| Laajentaminen VAC | 230 V AC |
| Määrä lankoja | 2 |
| Määrä polakkeja | 2 |
| Johdon poikkileikkaus | 0,75 mm² |
| Skriv stopcontact | Geen stekker (open einde) - Ei pistoketta (avoin pää) |
| Määrä pistokkeita | 1 |
| Materiaali | PVC (polyvinyylikloridi) |