
Tämä Perelin alumiininen säilytyskotelo, jonka mitat ovat 460 x 335 x 110 mm ja tilavuus 16,9 litraa, tarjoaa täydellisen tasapainon kevyen suunnittelun ja kestävän suojan välillä. Täydellinen papereiden ja asiakirjojen turvalliseen säilytykseen tai kannettavaksi säilytysratkaisuksi arvokkaille tavaroille.
De versterketyt ja pyöristetyt kulmat antavat lisäkestävyyttä, kun taas numerolukot tarjoavat luotettavan suojan. Kiitos elegantin ja minimalistisen muotoilun, tämä matkalaukku on paitsi käytännöllinen, myös tyylikäs, mikä tekee siitä sopivan monenlaiseen käyttöön, toimistosta henkilökohtaiseen käyttöön.
| Brändi | Perel |
| Malli | 1819-18 |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 335 mm |
| De hoogte van het product | 110 mm |
| Productbreedte | 460 mm |
| Tuotteen paino | 2383 g |
| Binnenbreedte in Finnish is "sisäleveys." | 445 mm |
| Sisäinen syvyys | 320 mm |
| Inwendige korkeus | 98 mm |
| Verstelbare compartimenten voidaan kääntää suomeksi sanomalla "säädettävät lokerot". | ei |
| Otteen kanssa | Joo |
| Verwijderbare compartimenten käännettynä suomeksi on "irrotettavat lokerot". | ei |
| Sisällön määrä | 16,9 l |
| Määrä osastoja | 1 |
| Kirjoita paikka | Alumiinisalvat, yhdistelmälukko, laukuin sulkemismekanismit |
| Kokoontaittuva kahva | Joo |
| The Dutch word "Schouderriem" translates informally to "olkahihna" in Finnish. | Joo |
| Maksimivero | 5 kg |
| Pyörillä | ei |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Trolley-toiminto | ei |
| Gereedschapspaneel wordt in het Fins vertaald als "työkalupaneeli". | Joo |
| Vedenkestävä | ei |
| Kirjoita hoek | Vahvistettu, Päättynyt |
| Telescopinen kahva | ei |
| Materiaali | Alumiini |