
Koe tyylikäs valaistus ALU-SWISS alumiiniprofiililla, joka on suunniteltu erityisesti 6-8 mm LED-nauhoille. Anodisoidusta alumiinista valmistettu tuote tarjoaa kestävyyttä ja kiiltävän hopeanvärisen pinnan, joka parantaa minkä tahansa ympäristön ilmettä.
Taitavasti suunniteltu profiili on 2 metriä pitkä ja se sopii saumattomasti valaistusprojekteihisi. Sen kapea muotoilu mahdollistaa hillityn mutta tehokkaan valaistuksen, joka sopii sekä koristeellisiin että toiminnallisiin tarkoituksiin.
Hyödyt sisältävät paremman LED-nauhan suojan, tehokkaamman lämmön hajaantumisen ja viimeistellyn ulkonäön. Olitpa sitten valaisemassa keittiön kaappeja tai luomassa tunnelmaa, tämä alumiiniprofiili takaa aina ammattimaisen lopputuloksen.
| Brändi | LEDsON |
| Malli | AL-SS-2 |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Punainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | Sure! Here's the translation to Finnish:"2 m" |
| De hoogte van het product | 15 mm |
| Productbreedte | 9,6 mm |
| Tuotteen paino | 450 g |
| Binnenbreedte in Finnish is "sisäleveys." | 8 mm |
| Tyyppaa montaasi | The text "Hangend, Opbouw" can be informally translated to Finnish as "Ripustettava, Rakennettavaksi". |
| UV-kestävä | Joo |
| Profiilisarja | ALU-SWISS |
| Profiilityyppi | Of course! Please provide the text you want translated to Finnish. |
| Lämpösuojaus | Joo |
| Materiaali | Eloxoitu alumiini |