
Koe vertaansa vailla olevaa viestintää SIRIO CB-Antenne Delta 27 M95:n kanssa. Tää huippulaatuinen antenni on suunniteltu optimaaliseen suorituskykyyn, ja se takaa erinomaisen signaalin selkeyden ja kantaman.
Tässä on vahva lasikuiturakenne, joka kestää ankarat sääolosuhteet ja tarjoaa luotettavaa palvelua vuoden ympäri. Antennin taajuusalue on 26-28 MHz, ja sen vaikuttava 500 W tehonkäsittelykyky takaa tehokkaan lähetysten ja vastaanoton.
Asennus on helppoa kompaktin suunnittelun ja vakiokiinnitysmahdollisuuksien ansiosta. Delta 27 M95 on ihanteellinen ajoneuvoihin, kotiasetuksiin tai siirrettäviin toimintoihin, ja se tuo selkeyttä ja johdonmukaisuutta kaikkiin viestintätilanteisiin. Olipa kyseessä sitten maanteillä suunnistaminen tai monimutkaisten toimintojen koordinointi, voit luottaa sen tarkkuuteen ja luotettavuuteen yhteyden pitämiseksi.
| Brändi | Sirio |
| Malli | ALNA005 |
| Sopiva | N |
| Tyyppi | The term "basisbelast" in Dutch is somewhat ambiguous as it might be informal or context-specific and not directly translatable. If you can provide more context or a full sentence, I can offer a more accurate translation to Finnish. |
| Korkeus | 0 M |
| Impedanssi | 50 ohmia (tasapainottamaton) |
| Polarisaatio | Sorry, I need more context to provide an accurate translation of "verticaal" in Finnish. |
| Staande golfverhouding @ resonanssitaajuus | < 1.2:1 |
| Sure, here is the translation to Finnish: "Jatka" | 30 W (Jatkuva aaltomuoto) |
| Lyhyt kesto | 100 W (CW) |
| Bandbreedte @ staande golfverhouding 2:1 -> "Kaistanleveys @ seisaallaan olevan aaltosuhteen kanssa 2:1" | 1450 kHz |
| Käyttäisin sanaa "johto" tai "kaapeli", riippuen kontekstista. Mikäli sinulla on erityinen tilanne mielessä, kerro lisää jotta osaan kohdistaa käännöksen oikein! | RG58 (pituus: ± 4m) |
| Montaasin avaus | Ø 12,5 mm |
| Taajuus | 0 Hz |
| paino | Kg |