
Tässä monikäyttöisessä 4-paikkaisessa jatkojohdossa on 1,5 metrin johto, ja se on tyylikkään musta maadoitetuilla liitännöillä paremman turvallisuuden takaamiseksi.
Neljä pistoketta mahdollistavat useiden laitteiden yhtäaikaisen käytön, tietokoneista ja tulostimista lampuihin ja latureihin, jolloin työtila tai oleskelualue pysyy helposti järjestyksessä.
Maadoitettu suunnittelu varmistaa lisäsuojan sähköpiikkejä vastaan, tehden siitä luotettavan valinnan sekä kotiin että toimistoon.
Vankka ja kompaktin kokoinen jatkojohto sopii huomaamattomasti mihin tahansa ympäristöön, tarjoten saumattoman virtalaajennuksen ilman sotkua.
| Brändi | Perel |
| Malli | EB4BLN |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 4 cm |
| De hoogte van het product | 8,5 cm |
| Productbreedte | 23 cm |
| Tuotteen paino | 316 g |
| Met afstandsbediening in Finnish (informal) is "Kaukosäätimen kanssa." | ei |
| Kirjoita kaapeli | Aansluitsnoer on suomeksi "virtajohto". |
| Snoerin/Kabelin pituus | 1,5 m |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Musta |
| Materiaali (yksityiskohta) | PP (Polypropeeni) |
| Maksimaalinen sähköjännite | 230 V |
| Määrä Yhteyksiä | 4 |
| Accut/batterijen nodig | ei |
| Ylikuormitussuojan kanssa | ei |
| Maksimivirtä | 16 A |
| Accut/paristot sisältyvät hintaan. | ei |
| Met Aan/Uitschakelaar translated informally to Finnish would be: "Kytkimellä" | ei |
| Accut/suunnittelu sisäänrakennettu | ei |
| Lasten turvajärjestelmällä | Joo |
| Kirjoita Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | The Dutch word "stekkerdoos" translates informally to Finnish as "jatkojohto." |
| Vorstbestendig translates to Finnish as "pakkasenkestävä." | ei |
| Binnen-/buitengebruik | Sisällä |
| Maksimi liitäntäteho | 3680 W |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Aardingin tyyppi | Sorry, but "Penaarde" doesn't appear to be a standard word or phrase in English or another widely known language. If you have any more context or details, I'd be happy to help with that information. |
| Materiaali | Muovi |