
RESERVEVOEDING VOOR CAMCOLBUL2 -sarja, johon kuuluvat mallit CAMCOLBUL2N ja CAMCOLBUL2N1, takaa keskeytymättömän energiansaannin valvontajärjestelmille. Tehokkaiksi ja luotettaviksi suunnitellut virtalähteet ovat turvaverkkosi tukipilari.
Nauti saumattomasta toiminnasta vahvan jännitteensäädön ja sisäänrakennetun ylijännitesuojan avulla, joka suojaa laitteita sähkövaihteluilta. Monipuoliset liittimet ja kompaktin kokoinen rakenne tekevät asennuksesta ja olemassa oleviin järjestelmiin yhdistämisestä helppoa, parantaen järjestelmäsi kestävyyttä.
Kuvittele silta, joka pitää valvontajärjestelmäsi toiminnassa ja vakaana. RESERVEVOEDING VOOR CAMCOLBUL2 -sarja tuo mielenrauhaa tasaisella virransyötöllä, valvoen tehokkaasti yötä päivää ilman keskeytyksiä.
| Brändi | Velleman |
| Malli | CAMCOLBUL2/SP1 |
| Primaarivärit | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 10,6 mm |
| De hoogte van het product | 50 mm |
| Productbreedte | 110 mm |
| Tuotteen paino | 600 g |
| Sisääntulotaajuusalue | 50/60 Hz |
| Minimi sisäänmenojännite VAC | 100 V |
| Maximi tulojännite VAC | 240 V |
| Maximimaal bedrijfstemperatuur | 50 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -10°C |
| Ennen käyttöä kanssa | Sorry, but it seems like "CAMCOLBUL2N1" isn't something that can be translated. Could you provide more context or clarify what you would like translated? |
| Sähkönkulutus | 450 mA |
| Materiaali | ABS |