
Tee virtapotentiaalistasi maksimaalinen tämän monipuolisen 3-pistorasian jatkojohdon avulla, jossa on kätevä on/off-kytkin. Se on suunniteltu käytännöllisyyttä ajatellen, ja sen 3 metrin johto laajentaa sähköistä ulottuvuutta vaivatta, tehden siitä täydellisen sekä pieniin että tilaviin ympäristöihin.
Hyödynnä parantunutta turvallisuutta maadoitetun suunnittelun ansiosta, joka tuo mielenrauhaa, kun käytät useita laitteita. Sen tyylikäs valkoinen viimeistely sulautuu saumattomasti mihin tahansa sisustukseen, ja kestävä 3-suuntainen liitettävyys tukee laitteita kotiviihdejärjestelmistä tärkeisiin toimistolaitteisiin.
| Brändi | Perel |
| Malli | EB3S-3 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 7 cm |
| De hoogte van het product | 8,5 cm |
| Productbreedte | 23 cm |
| Tuotteen paino | 457 g |
| Met afstandsbediening in Finnish (informal) is "Kaukosäätimen kanssa." | ei |
| Kirjoita kaapeli | Aansluitsnoer on suomeksi "virtajohto". |
| Snoerin/Kabelin pituus | 3 m |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Valkoinen |
| Materiaali (yksityiskohta) | PP (Polypropeeni) |
| Maksimaalinen sähköjännite | 230 V |
| Määrä Yhteyksiä | 3 |
| Accut/batterijen nodig | ei |
| Ylikuormitussuojan kanssa | ei |
| Maksimivirtä | 16 A |
| Accut/paristot sisältyvät hintaan. | ei |
| Met Aan/Uitschakelaar translated informally to Finnish would be: "Kytkimellä" | Joo |
| Accut/suunnittelu sisäänrakennettu | ei |
| Lasten turvajärjestelmällä | Joo |
| Kirjoita Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | The Dutch word "stekkerdoos" translates informally to Finnish as "jatkojohto." |
| Vorstbestendig translates to Finnish as "pakkasenkestävä." | ei |
| Binnen-/buitengebruik | Sisällä |
| Maksimi liitäntäteho | 3680 W |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Aardingin tyyppi | Sorry, but "Penaarde" doesn't appear to be a standard word or phrase in English or another widely known language. If you have any more context or details, I'd be happy to help with that information. |
| Materiaali | Muovi |