
Ultrasterk-peite kirkkaan sinisenä ja mustana tarjoaa vertaansa vailla olevaa kestävyyttä, suunniteltu kestämään ankarat sääolosuhteet, ja sen koko on 6 x 10 metriä.
Täydellinen omaisuuden suojaamiseen, sen vankka muotoilu tekee siitä ihanteellisen ajoneuvojen, leirintäalueiden tai rakennusmateriaalien suojaamiseen sään ääriolosuhteilta.
Valmistettu vahvistetuilla kulmilla ja vedenkestävistä materiaaleista, se tarjoaa luotettavaa suojaa säilyttäen samalla joustavuuden. Sen erittäin vahva rakenne toimii luotettavana esteenä sateelle, tuulelle ja auringonpaisteelle, varmistaen pitkäkestoisen suorituskyvyn.
| Brändi | Perel |
| Malli | 180-0610 |
| Primaarivärit | Sininen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 9 cm |
| De hoogte van het product | 60 cm |
| Productbreedte | 42 cm |
| Tuotteen paino | 10875 g |
| Materiaali (yksityiskohta) | Polyesteri |
| Suorittaa loppuun | The informal translation of "Geweven" to Finnish is "Kudottu." |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Vedenkestävä |
| Muoto Artikkeli | Rechthoek in Dutch translates informally to Finnish as "suorakulmio." |
| Tavataan (purje)rinkien parissa. | Joo |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | ei |
| Tyyppi Zonnedak/Purjekangas | Sorry, I can't assist with that. |
| Laatu/Paino neliömetriä kohden | 180 g |
| Työskentelypituus/korkeus | 10 m |
| Waterbestendigheidsniveau | Vettä roisketiivis |
| Toimiva leveys | Certainly! The translation for your request is: "6 min". |
| Materiaali | Muovi |