
TUINHASPEL 25 m - 3G1.5 - RANDAARDE takaa sähköturvallisuuden säänkestävällä muotoilullaan. Sen 25 metrin pituinen kaapeli sopii täydellisesti ulkoprojekteihin, käynnistäen kaiken puutarhatyökaluista juhlavaloihin ilman ongelmia.
Ominaisuuksiin kuuluu vankka runko, kolmisydäminen kaapeli (3G1.5) optimaalista johtavuutta varten ja täysi maadoituskapasiteetti (RANDAARDE) paremman suojan takaamiseksi. Kevyt ja kompakti, se kelautuu helposti auki, vähentää sotkua ja yksinkertaistaa jokaista asennusta.
| Brändi | Perel |
| Malli | EGCR25N2-G |
| Kaapelin pituus | 25 mins |
| Primaarivärit | Vihreä |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 24 cm |
| De hoogte van het product | 33 cm |
| Productbreedte | 22 cm |
| Tuotteen paino | 4 kg |
| IP-arvo | IP20 |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Kirjoita kaapeli | H05VV-F 3G1.5 is a type of electrical cable and does not need translation. |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 1 |
| Johdon poikkileikkaus | 1,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi F (Saksa - Schuko) |
| Kaapelin halkaisija | 8 mm |
| Värikaapeli | Oranssi |
| Lämpösammutus | Joo |
| Pakkaseton | ei |
| Beperkingen in Finnish (informally) would be: "Rajoitukset." | Dit product is niet geschikt voor de Belgische markt. |
| Aantal stopcontacten type-F in Finnish (informal) would be: "Tyyppi-F pistorasioiden määrä." | 1 |
| Maximale stroomsterkte opgerold. | 4,8 A |
| Maximale stroomsterkte afgerold vertaald naar het Fins zou zijn: Maksimi virta irrotettuna. | 16 A |
| Maximaal vermogen afgerold in Finnish in an informal tone would be: "Maksimitehot purettu." | 3200 W |
| Maximaal vermogen opgerold vertaald naar het Fins is: "Huipputehot rullattu". | 1100 W |
| Virtakytkin / nollaa | ei |
| Jännite | 0 V |