Velleman Varakärki 1 mallille vtssc10n-20n-30n
Tili
Tilin yleiskatsaus
Luokat
Robotiikka
Alustat
Elektroniikka
Aloitussarjat
Materiaali
Tietokoneet
Kausituotteet
Tuotenumero
54935
Brändi
Velleman
Malli
BITC10N1
Share
Kirjoita arvostelu
Kuvaus
Tämä juotoskärki sopii korvaamaan Vellemanin VTSSC10N / VTSSC20N / VTSSC30N juotosasemat. BITC10N1:ssä on 1,5 mm:n terävä juotoskärki.
Ominaisuudet
Tuotemerkkitiedot
Brändi
Velleman
Malli
BITC10N1
Ei sisällä arvonlisävero (FI)
83
ulkopuolisessa varastossa
Toimitetaan 3 - 5 päivässä
Varastoilmoitus
Lisää ostoskoriin
Näytä määräalennukset
Ostaa
10
pieces varten
per piece
4 % alennus
Ostaa
25
pieces varten
per piece
8 % alennus
50
11 % alennus
100
15 % alennus
500
18 % alennus
Toimitettu
(FI)
30 päivää jäähdyttelyä
Erinomainen palvelu
Vaihtoehtoiset tuotteet
Velleman Varaosa viistetty 3 mm mallille VTSSC10N / VTSSC20N / VTSSC30N
Katso tuote
Velleman Varakärki 4 mallille vtssc10n-20n-30n
Katso tuote
Velleman Varakärki 2 mallille vtssc10n-20n-30n
Asiakkaiden kysymyksiä
Q
Kysy kysymys
asiakkaiden arvostelut
★
★
Klikkaa tähteä jättääksesi arvostelusi
Huonoin mahdollinen kokemus
Huono kokemus
Kohtalainen kokemus
Tyytyväinen kokemus
Erittäin positiivinen kokemus
Suositellut tuotteet
Vähennetty
Varastossa
-50 %
Opencircuit Uros-naaras 20 cm litteä kaapeli 40 kpl
Opencircuit HC-SR04 Ultraäänietäisyystunnistusmoduuli
100 pieces
Opencircuit 10KΩ Metallikalvovastus 1/4W - 100 kpl
Velleman Leipälauta 400 pistettä - valkoinen
Opencircuit Lahjakortti
Vähennetty
Varastossa
-50 %
Adafruit DS1307 reaaliaikakello koottu Breakout Board
-50 %
Velleman Varajuotoskärki, terävä 0,5 mm - VTSSC50N:lle
Opencircuit 10 W metallivastus 10 ohmia
Velleman Varajuotoskärki, terävä 1 mm - VTSSC50N:lle
10 pieces
Kitronik BBC mikrobitti V2 - Club Box (10 kappaleen pakkaus)
Pololu Zumo 32U4 OLED -robotti (koottu 50:1 hv moottoreilla)
Velleman Juotosfluksi - geeli - 10g
Sparkfun 9V Barrel Jack -sovittimeen
Sparkfun Ultraäänietäisyysanturi - TCT40 (Qwiic)
Shelly BLU Gateway
-50 %
Velleman juotostina - 0,6mm - harsinaydin - 100g
-50 %
Velleman tehokas juotteenpoistopumppu - VTD7 - Alumiini
-50 %
Velleman 610 vastuksen sarja (E12-sarja) - 1/4W - 5%
-50 %
Velleman Elektrolyyttikondensaattorisarja - 120kpl
-50 %
Velleman lyijytön juotospussi annostelijalla - 1mm - Hartsiydin - 15g
-50 %
Velleman High-q juotoskolvi 100w / 230v
-50 %
Velleman Keraaminen kondensaattorisarja - 224 kpl
-50 %
Velleman Setti lämpökutistuvia sukkia - monivärisiä 10cm - 170 kpl. - säilytyslaatikossa
-50 %
-50 %
Velleman juotospurka annostelijalla - 1mm - Hartsiydin - 17g
-50 %
Velleman 0,96" oled-näyttö ja i2c
-50 %
Velleman Instrumenttikotelo - musta - 200 x 160 x 65 mm
Uusi
-49 %
Velleman Pieni 18650 litiumkennon akkupidike johdoilla
-50 %
Velleman Liitinsarja pienjännitesovelluksiin - mukaan lukien säilytyslaatikko
-50 %
Velleman Tärinämoottorimoduuli (2 kpl)
Viimeksi katsotut tuotteet
Adafruit IC-kanta - 16-nastaisille 0,3" siruille - 3 kpl pakkaus
Uusi
ACT AC1215 | 2,5" SATA HDD/SSD Kotelo | USB 3.2 Gen1 (5 Gbps)
ACT AC3613 | 3,5 mm audiokaapeli | 10 metriä | Stereo Jack - Jack | Musta