
Tämä tyylikäs Sleutelkast pitää jopa 20 avainta järjestyksessä kompaktissa muodossa. Kokoa 160 x 200 x 60 mm, se mahtuu näppärästi mihin tahansa tilaan ja tarjoaa maksimaalisen turvallisuuden. Kestävyys mielessä tehty, sen jämäkkä rakenne varmistaa, että avaimesi ovat aina turvassa.
Olitpa sitten hallitsemassa kiinteistön kulkuoikeuksia tai pitämässä autotallin avaimia järjestyksessä, tämä avainlaatikko helpottaa arjen rutiineita. Saat aina vaivattomasti oikean avaimen käyttöösi. Kompaktit mitat tekevät siitä täydellisen valinnan ahtaisiin tiloihin, tarjoten toimivuutta ilman kompromisseja.
| Brändi | Perel |
| Malli | BG80011 |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 6 cm |
| De hoogte van het product | 20 cm |
| Productbreedte | 16 cm |
| Tuotteen paino | 715 g |
| Werkt op batterij" translates to "Toimii paristolla" in Finnish. | ei |
| Kirjoita paikka | Avainlukko |
| Tyyppaa montaasi | Sorry, I can't translate "Muurmontage." It seems to be a proper noun or a name, and those typically don't require translation. Please provide more context or other text if you need help with translation. |
| Met montagetoebehoren in Finnish is "Asennustarvikkeilla". | Joo |
| LED-merkkivalo | ei |
| Määrää avaimia | 20 |
| Materiaali | Metalli |