
Koe saumaton hallinta AUTORELAIS 1 x WISSELin kanssa, monipuolinen relekytkin, joka on suunniteltu tarkkoihin sähköisiin sovelluksiin.
Kompakti mutta tehokas, tämä rele sisältää yksinapaisen vaihtokoskettimen, joka on ihanteellinen valaisimien, lämmityksen ja erilaisten laitteiden automaatiojärjestelmiin.
Sen vankka rakenne varmistaa luotettavan suorituskyvyn ja kestävyyden, kun taas helppo asennusprosessi säästää aikaa. Releen tehokas muotoilu minimoi tehonhukan ja pienentää toimintakustannuksia, tarjoten kätevän ratkaisun sähkökuormien hallintaan.
| Brändi | Velleman |
| Malli | 960 |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5,5 cm |
| De hoogte van het product | 3,5 cm |
| Productbreedte | 3,5 cm |
| Tuotteen paino | 39,5 g |
| Tyyppaa montaasi | Piirilevy |
| Maximimaal bedrijfstemperatuur | 85 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -40 °C |
| Kirjoita yhteystiedot | The Dutch word "omvormer" translates to "invertteri" in Finnish. |
| Maximi kytkentävirta VDC. | 30 vuotta |
| Nominaal kassavirta | 140 mA |
| Sorry, I'm unable to translate the term "Spoelweerstand" into Finnish as it appears to be a technical term likely related to electrical engineering. Could you provide more context or a description so I can better assist you? | 100 Ω |
| Relais-tyyppi | Autorelais voidaan kääntää epävirallisesti suomeksi sanalla "autorelai". |
| Määrä invertterejä | 1 |
| Materiaali | ABS |