
Rood/zilveren reflecterende signalisatiekegel - 50 cm. Liikennekartioita, joita kutsutaan myös pylväiksi tai noidanhatuiksi, käytetään kadun sulkemiseen, rikkoutumisten tai onnettomuuksien yhteydessä sekä rakennus- tai tietöissä.
Maar ze zijn ook geschikt als afbakening bij sport en spel. - Mutta ne sopivat myös urheilun ja pelien rajaukseen.
Deze kegel van Perel is 50 cm hoog en hyvin näkyvä punaisen ja hopeanheijastavan merkinnän ansiosta, jopa pimeässä.
De weerbestendige kegel is licht van gewicht, past makkelijk in een laars en is perfect voor recreatief gebruik, zowel binnen als buiten.
| Brändi | Perel |
| Malli | 1190-50R |
| Primaarivärit | Rood, Grijs in Finnish is "Punainen, Harmaa." |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 27 cm |
| De hoogte van het product | 50 cm |
| Productbreedte | 27 cm |
| Tuotteen paino | 640 g |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Zilver kääntyy suomeksi muotoon "Hopea". |
| Heijastava | Joo |
| Materiaali | LDPE (alhainen tiheyspolyeteeni) |