
Rood/zilveren reflecterende kegel - 30 cm. Verkeerskegels, ook wel pylonen of heksenhoeden genoemd, worden gebruikt om een straat af te zetten, bij pech of een ongeval, in de bouw of wegenbouw.
Maar ze zijn ook geschikt als afbakening bij sport en spel. Deze kegel van Perel is 30 cm hoog en is goed zichtbaar dankzij de rode en zilveren reflecterende markering, zelfs in donkere omstandigheden.---Mutta ne sopivat myös rajaukseksi urheilun ja pelien yhteydessä. Tämä Perelin kartio on 30 cm korkea ja erottuu hyvin punaisen ja hopeanheijastavan merkinnän ansiosta, jopa pimeissä olosuhteissa.
De weerbestendige kegel is licht van gewicht, past makkelijk in een laars en is perfect voor recreatief gebruik, zowel binnen als buiten.
| Brändi | Perel |
| Malli | 1190-30R |
| Primaarivärit | Rood, Grijs in Finnish is "Punainen, Harmaa." |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 22 cm |
| De hoogte van het product | 30 cm |
| Productbreedte | 22 cm |
| Tuotteen paino | 400 g |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Zilver kääntyy suomeksi muotoon "Hopea". |
| Heijastava | Joo |
| Materiaali | LDPE (alhainen tiheyspolyeteeni) |