
Hoidapa puutarhan sähkötarpeet helposti tällä tukevalla 25 metrin kaapelikieppillä. Tämä 3G1.5-kaapeli takaa tehokkaan sähkönsiirron vähäisellä jännitehäviöllä, vaikka se olisi kokonaan käytössä.
PENEARDE-maadoitus tarjoaa maksimaalisen turvallisuuden ja suojaa tehokkaasti sähkövikoja vastaan. Sen tukeva kotelo on suunniteltu kestämään ulko-olosuhteita, mutta se on silti helppo kuljettaa ja säilyttää.
Erinomainen työkalujen, valaistuksen tai kausikoristeiden virtalähteeksi, tämä kaapelikela on kestävä ja luotettava missä tahansa ympäristössä. Sisäänvedettävä muotoilu estää sotkeutumista ja takaa nopeat ja sujuvat toiminnot.
| Brändi | Perel |
| Malli | EGCR25N2 |
| Kaapelin pituus | 25 mins |
| Primaarivärit | Vihreä |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 20 cm |
| De hoogte van het product | 33 cm |
| Productbreedte | 24 cm |
| Tuotteen paino | 4 kg |
| IP-arvo | IP20 |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Kirjoita kaapeli | H05VV-F 3G1.5 is a type of electrical cable and does not need translation. |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 1 |
| Aantal stopcontacten type E translates to Finnish informally as: Tyypin E pistorasioiden määrä | 1 |
| Johdon poikkileikkaus | 1,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi E (Ranska) |
| Kaapelin halkaisija | 8 mm |
| Värikaapeli | Oranssi |
| Lämpösammutus | Joo |
| Pakkaseton | ei |
| Maximale stroomsterkte opgerold. | 4,8 A |
| Maximale stroomsterkte afgerold vertaald naar het Fins zou zijn: Maksimi virta irrotettuna. | 16 A |
| Maximaal vermogen afgerold in Finnish in an informal tone would be: "Maksimitehot purettu." | 3200 W |
| Maximaal vermogen opgerold vertaald naar het Fins is: "Huipputehot rullattu". | 1100 W |
| Virtakytkin / nollaa | ei |
| Jännite | 0 V |
| Materiaali | PVC (polyvinyylikloridi) |